Napsali nám:

 

Ahoj Radku, moc děkujeme za klip. Jsme úplně nadšení, přesně tak, jsme si to představovali... Jedna z družiček mi napsala: ..tak tohle, to je je veliká bombice :-)))))) celý jsem to vstřebala, až když jsem to shlídla popátý :-))) perfektní, úžasná památka a je to fakt prdééél .-))

Lada a Martin

 

Když si člověk vybírá fotografa a kameramana na svůj velký den tak chce, aby vše bylo dokonalé, aby byly zachyceny právě ty důležité okamžiky, které kolem nás možná jen tak proběhnou. Vám se to povedlo na výbornou. Děkujeme, že jste nám z našeho jedinečného svatebního dne pomohli udělat nezapomenutelný zážitek. Ještě jednou děkujeme!!

Kristýna a Tomáš

 

Kluci moc vám děkujeme, polupráce s váma byla perfektní. Obzvláště skvělým nápadem bylo předsvatební focení, během kterého jsme se seznámili a zjistili, jak spolupracovat. V samotný svatební den tak vše probíhalo ve velmi uvolněné, spontánní atmosféře a výsledkem jsou vynikající fotky a skvěle sestřihané video. Profesionální přístup, kreativní tým, dokonalá postprodukce i přesto, že jsme náročný pár, jsme naprosto spokojení a výsledek předčil naše očekávaní. Těšíme se na další spolupráci a děkujeme.

Maruška & Igor

 

Ahoj Radku, chtěla bych Ti s Nickem moc poděkovat, ten videoklip je úžasný. Jde vidět, že víš, co deláš ;) Všichni jsme z něj nadšeni a pořád ho pouštíme dokola a obdivujeme :) Dokonce jsi i pár lidí dojetím rozpakal. Také bych Ti chtěla napsat, že upřímně oceňujeme, že jsi byl vzhůru celou noc, jen aby jsi nám to stihl poslat. Ješte jednou Ti děkujeme. Video je nádherný :)

S pozdravem Lada & Nick

 

😍😍😍😍 fotky jsou naprostá bomba 💣. Krása. Tak jsem si ty naše svatební představovala. Mazec 😀 😀. Moc moc za ně děkuji. Už se těším na další várku 😉😉😊. Chtěla jsem aby to byla veselá svatba. Uvolněná pohoda. I s tím, že manžel moc nemá rád velké společenské drama.. Ano, ano na FCB něco dáme. Mám plno "známých" spolužáků z vysoké školy tak se na Fcb aspoň krásnými fotkami pochlubit 😉 opravdu za fotky ze se srdce moc děkuji. Nemůže se na mě vynadivat 😊😀😊

 

Stres před objektivem? Ne s tímto fotografem! Pan Radovan je velký sympatak! Velmi kvalitní fotky i za špatného světla. První upravené fotky hned druhy den. Vřele doporučuji 🙂

Markéta

svatební fotografie, svatební video